FLOS Пролетни ПОПУСТИ 2023

Внесете свежина во вашиот простор со пролетно преуредување и искористете ги попустите на Flos. Брендот нуди бесконечни опции на модели кои ќе одговараат на секој стил на внатрешен дизајн. Попустите се од 15% и траат до 20 март.

ЛИНК FLOS: https://flos.com/en/it/spring-sale/

Поврзани блог статии