НАСТАНИ & НОВОСТИ
Salone Internazionale del Mobile 18.4.2023 Најважниот меѓународен настан во секторот за дизајн и мебел повторно се отвора и тимот LUX е подготвен! Види детали
Среќни Велигденски празници! 13.4.2023 Среќни Велигденски празници! Ви посакуваме многу здравје, среќа, мир и денови исполнети со насмевки и љубов! Христос вос... Види детали
Поддршка за уметниците, вашите дела во LUX салонот 06.4.2023 LUX ги поддржува и промовира македонските талентирани уметници со поставување на нивните дела во LUX салонот. Бидете и в... Види детали
Наскоро! Удобни плетени фотелји од MOOOI 28.3.2023 Опуштете се и постигнете врвна релаксација со Knitty Lounge Chair од Ника Жупанц. Достапно од 18ти април. Види детали
MOROSO колекцијата Pebble Rubble освои награда за дизајн 2023 17.3.2023 MOROSO освои награда за дизајн 2023. Наградата е посветена на колекцијата Pebble Rubble Види детали
FLOS Пролетни ПОПУСТИ 2023 01.3.2023 FLOS - 15% попусти на одредени модели, до 20ти Март. Искористете ги пролетниве попусти на иконските лампи од FLOS. Види детали
Види ги сите нови блог статии
БИЛТЕН
Претплатете се на нашата листа на е-пошта за да добивате специјални понуди, попусти, информации за новите производи и многу други новости. Вашите податоци ќе се користат во согласност со нашата политика за приватност.